Budowa domu jednorodzinnego Bochnia

Budowa domu jednorodzinnego Bochnia

Każda budowa domu wiąże się z ogromnym stresem dla osoby, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii. Nic w tym dziwnego, zazwyczaj domy budujemy tylko raz w życiu. Rzadko kiedy zdarza się, że jest inaczej. Jeśli jednak jesteś osobą zdecydowaną na budowę domu jednorodzinnego i chcesz ruszyć z działaniami, tylko nie do końca wiesz co zrobić, skontaktuj się z nami, a podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, skierujemy Twoje pierwsze kroki na odpowiednią ścieżkę. Z nami budowa będzie łatwiejsza.

 

Firma budowlana Bochnia / Ekipa budowlana Bochnia

Nasza firma remontowo budowlana Bochnia działa na terenie Bochni i okolicznych miejscowości. Nasze usługi skupiają się na budowie domów jednorodzinnych w stanie surowym otwartym. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz współpraca była dla Ciebie przyjemnością. Jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest stan surowy otwarty, to musisz zdawać sobie sprawę z tego, co obejmują nasze usługi. Zajmujemy się kompleksowym stawianiem murów, budową schodów, kominów, stropów a naszą pracę kończymy w momencie położenia dachu.

Dom stan surowy – budowa Bochnia

Dom w stanie surowym otwartym może bez przeszkód poczekać z dalszymi pracami do kolejnego roku. To bardzo wygodny opcja, ponieważ w tym czasie jako inwestorzy macie czas na zebranie reszty funduszy. Oczywiście zaraz po zakończeniu naszej współpracy można przejść do kolejnego etapu budowy. Pozostawienie stanu surowego otwartego na zimę jest tylko możliwością, a nie koniecznością. Wiele osób zastanawia się, ile może trwać budowa domu. Zazwyczaj trwa ona 2 lata, a sama budowa domu do stanu surowego otwartego zajmuje około 4 miesiące.

 

Jeśli mieszkasz w Węgrzce Wielkie, Dąbrowa, Grabie, Brzegi, Proszówki lub innej miejscowości województwa małopolskiego, to nie musisz już szukać ekipy budowlanej! Zadzwoń do nas, a omówimy szczegóły naszej współpracy. Możesz również napisać wiadomość e-mail, a my w miarę możliwości odpowiemy na nią i prześlemy wszelkie potrzebne materiały.