Budowa domów jednorodzinnych w Krakowie

Budowa domów jednorodzinnych Kraków

Domy jednorodzinne to w obecnej sytuacji jedyne miejsca, w których można poczuć prawdziwy komfort. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na budowę własnego domu jednorodzinnego. Jest to inwestycja w przyszłość i oszczędność na kolejne lata. Choć wielu inwestorów drży na samą myśl o rozpoczęciu inwestycji, to budowa domów jednorodzinnych w Krakowie lub okolicach może być wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, jak i takich, którym marzy się odrobina prywatności. Tania i sprawdzona ekipa budowlana Kraków i cała małopolska.

 

Ekipa budowlana Kraków

Wiele osób po podjęciu decyzji o budowie zastanawia się, od czego powinni zacząć i oczywiście odpowiedź powinna brzmieć „Od formalności i uzyskania pozwoleń”. Jednak równocześnie powinniśmy się zastanowić nad usługami, jakie oferuje firma remontowo budowlana Kraków. Budowa domu jednorodzinnego w stanie surowym to świetny początek przygody związanej z budową. Wiele osób zastanawia się też, ile trwa etap, w którym wznoszone są ściany, wylewane są tropy i położony zostaje dach. Etap ten trwa około 4 miesiące w zależności od wielkości domu.

 

Budowa domu w stanie surowym Kraków

Trzeba też wiedzieć, że budowa domu w stanie surowym oznacza, że nasza ekipa zakończy pracę po montażu dachu. Stan surowy otwarty charakteryzuje się postawionymi murami, wbudowanymi schodami, zalanym stropem, jednak na próżno szukać w nim stolarki okiennej czy też drzwi. Koszt budowy domu do stanu surowego otwartego jest też zależny od materiału, z którego mają zostać postawione mury, a także metrażu domu. Im mniejszy dom, tym mniejszy koszt budowy. Sporym atutem małych domów jednorodzinnych jest też niski koszt ich utrzymania. Zdecydowanie mniej opału lub gazu zużyjemy w zimie podczas ogrzewania naszego budynku.

 

Szukasz ekipy budowlanej z innego miasta niż Kraków? Mieszkasz w miejscowościach takich jak np. Zagórze, Suchoraba, Słomiróg, Wola Batorska, Zabierzów Bocheński ? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Możesz napisać do nas na adres e-mail lub zadzwonić pod numer telefonu.